Untitled Document
Untitled Document
© 2006 Planinsko društvo Vrhnika. |Izdelava: Mesec.org & PD Vrhnika
Untitled Document
Untitled Document
 
 
  - Veseli triglavci
  - Lintverni
  - Triglavke
  - Vaščani
  - Povžarji
  - Zimzelenčki
  - Cekinčki
  - Sončki
  - Barjani
 
 
 

Zadnja sprememba: 20. nov 2017

 

Priimek in ime Mobilni telefon Elektronski naslov Kategorija
1 Turšič Tine - načelnik odseka 051 451 193 jaz.tine.tursic@gmail.com A
2 Dolinar Nika 041 934 682 nika.dolinar@gmail.com A, B-pripravnik
3 Dremelj Matjaž 031 785 854 matjaz.dremelj@kabelnet.net A, B-pripravnik
4 Hlebec Franci 031 385 854 franci.hlebec@gmail.com A
5 Jerman Milan 041 379 949 milan.jerman@kabelnet.net A
6 Kalič Mateja 041 961 715 matejakalic@hotmail.com A,B, D
7 Krašovec Janez 040 885 601 jkrasovc@siol.net A
8 Malneršič Miro 031 538 511 Miro.Malnersic@gov.si A
9 Novak Roman 041 224 039 roman.novak@kabelnet.net A, B
10 Pečlin Primož 031 818 316 peclin.primoz@siol.net A, B, D
11 Pečlin Tatjana 031 339 285 peclin.primoz@siol.net A, B, D
12 Petrič Frenk 041 874 403 petricbf@gmail.com A
13 Ravnik Boštjan 041 724 729 bostjan.ravnik@gmail.com A, B, D
14 Repnik Sonja 031 875 443 sonja128@gmail.com A
15 Turšič Tine A
16 Stržinar Andrej 040 847 057 andrej.strzinar@gmail.com A,B, D - pripravnik
17 Suhadolnik Peter 041 251 553 suhi.peter@gmail.com A
18 Školc Jože 031 523 787 skolc.joze@gmail.com A, B
19 Zalar Bizjak Sonja 031 711 958 sonja_zalar_bizjak@t-2.net A, D

Kategorije:

A lahke kopne ture
B zahtevne kopne ture
C zelo zahtevne kopne ture
D lahke zimske ture
E zahtevne zimske ture
G lahki turni smuki
H zahtevni turni smuki
IPV inštruktor planinske vzgoje
TKV turno kolesarski vodnik

 

 
nazaj
Untitled Document
 
  Barjani na Zabreški planini
Zimzeleni na prelazu Ljubelj
Sončki v Goriških Brdih
Travnik – Vlašić (BiH)
Cveletov pohod 2018
Grgarske Ravne - Sv. Lovrenc
ODPOVED - Naravovarstveni izlet
Pohod na Češko kočo

Vse novice
  Pzs.si
Grzs.si
Gore-ljudje.net
Vrhnika.si
Stara Vrhnika.si
Barje.net
Zavod Ivana Cankarja
Zaplana.net
Planinec.si
Hribi.net
  Vreme ARSO
Vreme Vrhnika
Vreme Slovenija
 
  Stolpi na Planini nad Vrhniko skozi čas z gradnjo zadnjega v letu 2008