20.05.2018
S PD Vrhnika na srečanje MDO Notranjske
Planinsko društvo Vrhnika vas vabi na srečanje MDO Notranjske, ki ga letos, v nedeljo, 20. maja 2018, organizira Planinsko društvo Blagajana, Polhov Gradec. Več informacij najdete v priloženem vabilu. KLIK
Sončki od Male vasi pri Iški do Rakitne

V noči na torek je grmelo med nalivi dežja  in jutro ni kazalo na lep dan. Sončki so se odpeljali  proti Iški vasi, kjer so  nekaj metrov za asfaltno cesto proti Gornjemu Igu vstopili na kamnito markirano pot nad dolino Iške. Več na njihovem spletu.

12.05.2018
Srečanje na Planini

Planinsko društvo Vrhnika vas ob zaključku gradnje koče na Planini vabi na družabno srečanje. Več informacij najdete v priloženem vabilu. KLIK

DU Petrovče na "Cankarjevi" Planini
DU Petrovče za delovanje vsako leto pripravi bogat program delovanja, ki ga potrdi Občni zbor društva. Tako je v tem programu pohodništva in izletništva za mesec maj bilo določeno, da se organizira pohod na Planini nad Vrhniko. Kako so preživeli dan na Planini si lahko preberete na spletu društva.
Barjani po poti Srečka Kosovela

Pohodi te sezone so več ali manj prilagojeni vremenskim razmeram, saj so Barjani letos imeli kar precej »aprilskega vremena«. Tako kot vedno, se njihovi vrli vodniki znajdejo v zadnjem momentu in jih popeljejo v čudovite,  še neraziskane kraje naše prelepe Slovenije. Več o tem pohodu na njihovem spletu.

Sončki na Grmadi nad Ortnekom

Vremenska napoved Sončkom ni bila obetavna, zato je planinska vodnica za cilj pohoda izbrala severni greben  Male gore nad Ribnico. Več na njihovem spletu.

Delovna akcija okoli nove koče
Kako uspešno smo "drvarili" na Planini in ob tem opravili še nekaj dodatnih del okoli koče, kakor tudi v njej, si laho ogledate na filmu Delovna akcija na Planini in v foto galeriji.
24-ič po Vrhniški planinski poti

27. aprila 2018 se je na Trgu Karla Grabeljška zbrala skupina 24 udeležencev 24. pohoda po Vrhniški planinski poti. Več o pohodu na spletu Veselih Triglavcev.

Zimzeleni po Mlinarjevi poti

Pravo razkošje je opazovati prebujajočo pomlad, cvetoče stare jablane in dihati čist zrak, ker tod naokoli ni nobene industrije. To je del Dolenjske, okoli 10 km krožne tematske pešpoti, ki sta njen začetek in konec v vasi Bučka.Več o tem na spletu Zimzelenih.

Na Planini bomo "drvarili"
Bi radi začetek prvomajski praznikov z nami preživeli na Planini? Nič lažjega le na splet Zgradimo novo kočo KLIK-nite.